Чи дійсно безкоштовне працевлаштування є безкоштовним?

Чи дійсно безкоштовне працевлаштування є безкоштовним? Таке питання може поставити собі кожен. Дуже багато посередників обіцяють безкоштовне працевлаштування по біометричному паспорті. Мовляв для чого платити гроші за працевлаштування в Польщі, якщо усі вакансії безкоштовні. Так усі вакансії безкоштовні. Але є ряд нюансів чого безкоштовне працевлаштування є не таким безкоштовним. Звісно ви не будете платити прямо за вакансію чи підготовку документів. Ви заплатите тим що очікуєте на вихід до роботи. Провівши дослідження Українських і Польських агенств ми встановили що майже усі агенства працевлаштовують за однією схемою. працевлаштування: Дал ми поговоримо про ці схеми.
1. Ви телефонуєте в агенство цікавитись працевлаштуваням вони вам пропонують ті вакансії по біо паспорті де великий потік кадрів або погані умови, мало годин причини можуть бути різні.
2. Припустим вам підійшла вакансія ви відправили скани своїх документів, вам дали дату приїзду на вакансію, вроді все добре. Але вам говорять кордон ви перетинаєте як турист. І тут виникає питання ЧОГО ЯК ТУРИСТ якщо я відправив свої документи мені мали би зробити запрошення на роботу. Я вам відповім: Тому що запрошення вам будуть робити тільки тоді коли ви приїдете на житло, бо вони думають що ви не приїдете ви ж нічого не платили і тому можете передумати. І вже при самому перетині кордону вас можуть не пропустити і ви втрачаєте вартість квитка яка може сягати від 500 до 1200 грн.
3. Перетнувши кордон ви приїхали до місця праці, вас поселили. Ви дзвонете до координатора і говорите що ви приїхали і коли йти на роботу. Вам кординатор відповідає що через 7 днів ( це в кращому випадку) – 10 днів тому що потрібно зробити дозвіл на працю (запрошення, освядченія). І ви чекаєте, або починаєте шукати інші вакансії де вас швидше випустять до роботи. Але памятайте що ні одна велика агенція не зможе вам зразу дати роботу поки не готовий дозвіл на працю (запрошення, освядченія). А тепер порахуємо ви 5 робочих днів будете сидіти без роботи а це приблизно 60 робочих годин по мінімальній ставці 12,85. 12,85х60= 770 зл., а це 4200 грн. Таку суму ви могли заробити якщо б оформились до приїзду в Польщу, звісно заплативши 600-1000 грн в Україні посереднику, який оформляє документи до виїзду за кордон і кордон ви перетинаєте уже з документами на роботу.
4. Додам ще що дуже часто до описаного вище ви можете попасти в такі витрати при безкоштовному працевлаштувані.
– Вам відрахують з першої зарплати вартість житла поки ви чекали на оформлення. А це може бути від 10-25зл (60-150 грн) за добу.
– Вас можуть відправити на нелегальну роботу де ви вас можуть не розрахувати на “Безкоштовній вакансії”
І тепер задайте собі питання чи дійсно безкоштовне працевлаштуваня, буде вам безкоштовним!?!

Oцініть зручність інформації:
5 2 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.