Як знайти хорошу роботу в Польщі

Існує безліч способів працевлаштування у Польщі. Найбільш поширений та безпечний – працевлаштування через рекрутингове агентство, проте це стосується того випадку, коли таке агентство працює чесно та офіційно. В такому випадку Вам надають перелік актуальних вакансій, забезпечують Вас роботою і супроводом до місця праці.

Багато українців після того, як натрапили на недобросовісних рекрутерів, вирішують шукати роботу самостійно, але ризики від такого працевлаштування не зменшуються, оскільки є багато охочих нажитися на простих робочих.

Сьогодні надамо Вам перелік ресурсів самостійного пошуку роботи у Польщі.

olx.pl/praca

Це один з найбільших сайтів пошуку роботи у Польщі. Сайт адаптовано для українських працівників, які не володіють польською мовою. На даному сайті Вам одразу прийде сповіщення з відкритими вакансіями для громадян України. До того ж, оголошення для українців можна знайти у пошуку.

flagma.pl/ru
Ресурс було створено українцями для російськомовних користувачів і це не завадило йому бути серед лідерів у пошуку роботи за кордоном. Ті, хто націлений на пошук роботи самостійно, можуть знайти актуальні вакансії задавши відповідні параметри пошуку.

eurabota.ua

Даний сайт використовують з метою пошуку роботи по всьому світові, однак лідером серед вакансій залишається Польща. Це можна вважати закономірністю, так як Польща є єдиною державою, яка дозволила українцям працювати без візи. У цьому ресурсі відсутня функція пошуку за ключовими словами, тому відфільтрувати оголошення від рекрутингових агентств не вдасться. До того ж, в опції пошуку одразу передбачено категорію «вартість вакансії», тому, швидше за все, ресурс було створено для посередників.

yavp.pl

Ресурс було створено поляками для українців, тому тут є багато оголошень від прямих роботодавців.

Список польських сайтів для пошуку роботи:

pracuj.pl

Найбільш поширений ресур для пошуку роботи польською мовою. Також є багато корисної інформації щодо працевлаштування, кар`єри та рекрутації.

Jobs.pl
Один з перший сайтів, які пропонують роботу у Польщі. Тут також шукають роботу та стажування за кордоном поляки.

Gumtree

Більшість вакансій на даному ресурсі із сфери послуг, наприклад, ресторанний бізнес, рецепція, колл-центр тощо. Цей сайт користується популярністю серед представників медіа, шоу-бізнесу і моди.

Не забувайте і про такі потужні ресурси, як соціальні мережі. Facebook, Youtube, VK, Viber – всі ці ресурси мають безліч груп про роботу у Польщі. Більшість з них від посередників, але багато і від прямих роботодавців.