Карантин 2020 Зміни в умовах обсервації

Цей рік виявився дуже важким для роботи в Польщі. Як ви знаєте, з початку 2020 року в усіх країнах Європейського Союзу були запроваджені жорсткі заходи контролю та запобігання поширенню епідемії вірусу COVID-19. Був обмежений вільний перетин кордону, між країнами ЄС почали ставити блок-пости. З березня 2020 року відбувся швидкий спад виробництва, багато заводів скорочували робочі місця, закривалися ресторани, магазини (окрім товарів першої необхідності), перукарні, салони краси і т.д. Усе це призвело до скорочення робочих місць та зменшення купівельної спроможності населення. Хоч березень і видався одним з найважчих місяців для нашої компанії, але ми витримали.
Під час всесвітньої пандемії, коли кордони були закриті, ми налагодили співпрацю з декількома потужними виробництвами. Влаштовували приїзди, організовували безкоштовну обсервацію для наших клієнтів, знаходили їм житло та поселяли. Але як показала практика, більшість працівників користувалися нашою пропозицією безкоштовної обсервації для того, щоб потрапити на іншу роботу або переїхати в іншу країну. Внаслідок збільшення кількості подібних випадків та збитків, які зазнавала компанія, Рада директорів прийняла рішення про зміну процедури проходження карантину. Це означає, що вартість помешкання на період обсервації компанія покриватиме лише частково. Отже тепер, кандидати, які виїжджають на карантинне житло, яке надає компанія, мають частково оплачувати оренду в розмірі від 150 до 200 злотих (ціни за обсервацію від інших агенцій зазвичай складають від 250 до 350 злотих). Ми розуміємо, що для наших клієнтів це додаткові фінансові обтяження і компанія довго відтягувала це рішення, однак це вимушений крок.

Карантин 2020 Зміни в умовах обсервації

Окремо мусимо наголосити на тому, що, на превеликий жаль, після відносно стабільного літа та початку осені, карантинна ситуація в усіх країнах Європи різко почала погіршуватися, що призвело до нового етапу скорочень виробництва та робочих місць. Окрім того до несприятливої епідеміологічної ситуації додається сезонний щорічний спад виробництва, який припадає на різдвяні свята та закінчення фінансового року. Усі ці фактори призводять до того, що виробничі та логістичні підприємства скорочують замовлення на нових працівників, а також звільняють надлишок уже працюючих робітників. Усе це ставить у складне положення як нас, так і наших клієнтів. Однак з нового 2021 року ситуація на ринку праці Польщі має покращитися. Запасаємося терпінням та очікуємо на приріст нових вакансій.
Бажаємо вам міцного здоров’я і дякуємо за розуміння!

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.