Робота в Чехії для жінок

Фільтр
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
110 крон чистими/ год

Panasonic – завод займається виготовленням побутової техніки( телевізорів) та електронних товарів. Якщо у Вас немає робочої візи, компанія We Work підготує для Вас…

110 крон чистими/ год

Завод базується на виготовленні парфюмерної продукції: лаки для волосся, аерозольні засоби для догляду за тілом, освіжувачі повітря. Якщо у Вас немає робочої візи,…

110 крон чистими/ год

Piekarnie Cukiernie Putka – пропонують широкий асортимент високоякісного хліба та кондитерських виробів . Якщо у Вас немає робочої візи, компанія We Work підготує для…

120 крон чистими/ год

Under Armour – американська компанія з виробництва спортивного одягу та аксесуарів. Окрім товарів спортивного призначення компанія випускає одяг в стилі кежуeл.  Умови: офіційне…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка за годину від 10.91 € брутто…

120 крон чистими/ год
Для кого: 120 крон чистими/ год

Daikin Industries  – японська багатонаціональна компанія з виробництва кондиціонерів із головним офісом в Осаці. Він здійснює діяльність у Японії, Китаї, Австралії, США, Індії,…

120 крон чистими/ год

Internet Mall – один із чеських роздрібних торговців  технікою, електронікою, спортивними товарами, іграшками та комп’ютерами та мобільними телефонами, управляє Інтернет-магазином та м Чехії…

Особи жіночої статі на відміну від чоловіків, більше страждають, глибоко переживають через складні життєві обставини, безгрошів’я. Сьогодні, коли практично всі економіки світу переживають значну кризу, чимало представниць прекрасної половини людства стали безробітними. Не обминуло це й українок. Робота в Чехії для жінок є найкращим вирішенням подібної проблеми.

Чеська Республіка належить до числа найбільш перспективних в Євросоюзі країн, тут є величезні можливості та гідний заробіток. Працевлаштування в цій державі стає все більш затребуваною послугою, а причина тому – дефіцит трудових ресурсів на місцевих підприємствах.

В пошуках високої зарплатні українки обирають роботу в Польщі або чеські міста за гідний рівень життя і велику ймовірність знайти гарну вакансію. Надати професійну допомогу в офіційному працевлаштуванні за кордоном завжди готова компанія We Work, яка співпрацює безпосередньо з багатьма європейськими роботодавцями. Тому для всіх, хто звернеться до цього сервісу, буде гарантована робота в Чехії для жінок без посередників.

Робота в Чехії для жінок

Ким працюють українки на теренах Євросоюзу?

Для дівчат на чеських підприємствах відкриті найрізноманітніші вакансії. Все залежить від досвіду та навичок потенційної здобувачки. Якщо ви непоганий фахівець, маєте підтверджуючий документ про спеціальну освіту, володієте чеською мовою на рівні розмовної, то ймовірність отримати вигідне робоче місце набагато вища. Робота в Чехії для жінок з України, зокрема дипломованих спеціалістів, може бути на посаді:

 • Швачки;
 • Лікаря;
 • Кондитера;
 • Кухара та ін.

Зарплатня таких працівників, як правило, становить від 1500 євро на місяць. Але іноді до претендентів роботодавці висувають додаткові вимоги: тести, іспити, випробувальні терміни.

Наші співвітчизниці без певного досвіду та знань чеської мови можуть також розраховувати на отримання гідної вакансії в:

 • Підприємствах автомобільної галузі;
 • Складському господарстві;
 • Сфері клінінгу;
 • Торгівлі, готельно-ресторанному бізнесі.

Підбираючи відповідне робоче місце, необхідно враховувати вимоги роботодавців та свої можливості. Адже праця без навичок завжди пов’язана з великими фізичними навантаженнями. Перевага завжди віддається відповідальним, уважним, активним робітницям, здатним швидко та сумлінно виконувати свої обов’язки, не боятися труднощів, мати бажання навчатися, вдосконалюватися.

Для бажаючих попрацювати в сезон наявні вакансії в сільському господарстві на:

 • Фермі;
 • Теплиці;
 • Складі;
 • Збиранні врожаю.

Недороге, комфортне житло – одна з основних умов для повноцінної трудової діяльності будь-якої особи жіночої статі. В чеських містах велика кількість дешевих хостелів, бюджетних готелів, де можна проживати досить тривалий час. Чимало роботодавців надають для своїх працівниць гуртожиток або оплачують їх проживання.

Працевлаштуватися за кордоном завжди складніше, ніж в рідній країні. Потрібно оформити візу, а це недешево. Чеська влада спростила процедуру працевлаштування іноземців. Сьогодні доступна робота в Чехії для жінок по біометричного паспорту.

We Work – надійний помічник в пошуках вакансій за кордоном!

Самостійно підшукати роботу в Польщі на заводі та знайти гарне робоче місце на чеському підприємстві досить складно. Зверніться до справжніх професіоналів We Work, вам нададуть:

 • Легальне працевлаштування без посередників;
 • Гідну оплату праці;
 • Вигідні умови роботи.

У вас є шанс змінити своє майбутнє на краще. Телефонуйте, пишіть, зв’язуйтеся онлайн вже сьогодні, а завтра у вас буде можливість працювати, заробляти, забезпечувати себе та своїх близьких.

Oцініть зручність інформації:
5 1 оцінка

Дякуємо. Ваш голос враховано.