Робота в Польщі

Фільтр
Для кого
Вакансії
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
14,50 zł/год чистими + БОНУС

Bonito – найбільший книжковий інтернет магазин в Польщі. Склад розташований біля Кракова. 70% покупок книг в Польщі відбуваються з цього складу. Плюс роботи…

14,5 зл/час чистими

Technicolor – французька транснаціональна корпорація, яка надає послуги та продукцію для індустрії зв’язку, медіа та розваг. Займається виробництвом пластикових цифрових відеодисків і реплікації…

13,8 zł /час чистими

MGA Entertainment Inc.  – є виробником дитячих іграшок та розважальних товарів, заснованих у 1979 році. До її продукції належить модна лялька Bratz, Barbie….

14.40 zł год/ чистими

PIKOVIT – вітамінно-мінеральний препарат для дітей, що випускається у формі сиропу, пастилок і таблеток, вкритих оболонкою. Вимоги: жінки, сімейні пари; вік від 18…

15,9 zł /час чистими

 Lego Group — данська приватна компанія зі штаб-квартирою в місті Біллунні. Компанія відома насамперед виробництвом іграшок LEGO, які головним чином являють собою з’єднувані пластикові цеглинки. Вимоги: чоловіки,…

19.3 zł /час чистими

EKO OKNA – один із провідних виробників віконних та дверних столяр в Європі. Багаторічний досвід, постійний розвиток, а також здатність адаптувати пропозицію зробило…

14,7 зл/год чистими

 Gelliwe – випускає широкий асортимент желе, пудингів, какао. Усе виробництво відбувається в чистих приміщеннях та високих стандартах якості. Продукти фірми виготовляються без консервантів…

Щороку все більше українців їдуть за кордон на заробітки. Найбільш поширеною є робота в Польщі. Це обумовлено зручним географічним розташуванням країни, більш високим рівнем життя, стабільним доходом, причому навіть без високої кваліфікації. Агентство We Work знайде для вас бажану посаду за мінімальний термін, допоможе з оформленням необхідних документів, надасть підтримку в разі форс-мажорних ситуаціях.

Переваги

Поляки їдуть на заробітки в інші країни, за рахунок чого звільнилися різні вакансії в Польщі для українців: починаючи від простих робітників і закінчуючи кваліфікованими фахівцями. До переваг відноситься наступне:

Висока зарплата – в даній країні на аналогічних посадах зарплати в кілька разів вище. Тут цінують хороших фахівців, тому надають їм комфортні умови. Ми рекомендуємо скласти чітке резюме, в якому буде вказана не тільки спеціальність, але також вік, досвід, освіта тощо. Роботодавці хочуть мати максимально детальну інформацію про працівників.

Гарантія стабільності – ви точно будете впевнені в завтрашньому дні: зарплата не зменшиться, комунальні платежі, і ціна на продукти не виросте. Ми надаємо легальну роботу в Польщі, за рахунок чого ви отримуєте безкоштовну медицину і страховий поліс.

Особистий розвиток – після переїзду відкривається новий світ, надається можливість подорожувати за цілком доступними цінами. Варто враховувати, що співробітники, які знають польську мову, можуть розраховувати на більш високу зарплату. Вивчити її дуже просто, адже вона схожа на рідну українську.

Робота в Польщі для українців надає різні можливості. Тут знайдеться місце всім: чоловік, жінкам, сімейним парам.

Що слід знати

Існує два види робочих віз: піврічна та річна. Перша видається на основі заяви від роботодавця, просто кажучи, ви їдите на запрошення. Друга – воєводою, представляє собою документ, що дозволяє почати працювати. Якщо бланк має більш тривалий термін, людина звертається до посольства з проханням отримання ще однієї візи.

Запам’ятайте, якщо ви влаштувалися на офіційну роботу в Польщі по документу, отриманого від роботодавця, на підставі якого була видана віза, то ви можете працювати тільки на цю людину.

Ми пропонуємо різні вакансії в Польщі, що відрізняються високою зарплатою. Гарантуємо підтримку, безкоштовні консультації, оплата відбувається по факту отримання посади.