Робота в Польщі для сімейних пар

Фільтр
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
15 zł/год чистими

Фабрика спеціалізується на виробництві пончиків, тістечок і хліба, а також комплектацією, упаковкою і відправкою готових виробів безпосереднім клієнтам (до пекарень, кондитерських фабрик та…

17,35 zł/год чистими

Coca Cola Beverages Polska Sp. z o.ах.-  є універсальною компанією в області виробництва напоїв, яка пропонує понад 500 брендів на більш ніж 200…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка за годину від 10.91 € брутто…

18.3 zł/год чистими

Philip Morris – американська тютюнова компанія, один з найбільших виробників сигарет в світі. Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка 18.3 зл/год чистими до 26…

18,30 zł/год чистими

Польська компанія Мokate – займається виготовленням та експортом чаїв, кави та шоколадних сумішів.  Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15.35 зл/год чистими; до 26 років …

17, 5 zł/год чистими

L’Oreal – це відома в усьому світі компанія, і є однією з найбільших, яка займається косметикою. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15,50 zł нетто…

16 zł/год чистими

Фабрика  ” Ferrero” – найбільша кондитерська міжнародна фабрика. Основний продукт – Kinder, Ferrero, Raffaello. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15,95 zł нетто (чистими); до…

15,4 zł /год чистими

Кондитерська фабрика Mondelez International, яка займається виробництвом солодощів Barni, Dirol, Milka, Oreo, TUC надає робочі місця для чоловіків, для жінок і для сімейних…

15,30 zł /год чистими

Mars– американська компанія, виробник харчових продуктів тривалого зберігання, найбільш відома за шоколадним батончикам, також виробляє жувальну гумку, напої, їжу швидкого приготування, консервовані соуси….

16,80 зл/год чистими

Humax – відома торгова марка роутерів wi-fi і тюнерів, ресиверів, Gps модуль . Робота на підприємстві де складають  продукцію з готових компонентів і…

Робота в Польщі для сімейних пар

WeWork – лідер з працевлаштування за кордоном. Оберіть вакансію, яка відповідає Вашим вимогам і можливостям. Наші спеціалісти допоможуть з вибором і підготують весь пакет документів.
Серед наших пропозицій існує офіційне працевлаштування у Польщі для подружжя. Ми розуміємо, як складно переїздити до чужої країни і багато сімейних пар намагається розділити цей тягар навпіл. Польські роботодавці з розумінням ставляться до цього і пропонують вакансії для пар в різних напрямках:
– сільське господарство;
– заводи і фабрики;
– сфера обслуговування тощо.

Робота за кордоном для сімейних пар

На сайті вказана актуальна інформація про вакансії в Польщі. Ми постійно моніторимо вигідні пропозиції і пропонуємо їх вам.
Переваги пошуку роботи через WeWork для пар:
– завжди актуальні вакансії;
– сайт дозволяє виставити свої критерії пошуку;
– ми пропонуємо вакансії з актуальною заробітньою платою;
– співпрацюємо лише з перевіреними компаніями та виробництвами.

Робота для сімейних пар без посередників

Деякі українці вважають, що легше й простіше знайти роботу без посередника. Якщо Ви обрали саме такий варіант, будьте готові зустрітися з непередбачуваними труднощами і нюансами.
Компанія We Work – надійне плече у вирішенні будь-яких питань з працевлаштування в Європі, наприклад з пошуком роботи в Польщі для чоловіків.
– Нашу законослухняність підтверджує державна ліцензія Міністерства соціальної політики та укладання нотаріально завіреного договору.
– Ми пропонуємо список роботодавців, надійність яких перевірена роками. Компанії надають перевагу офіційному працевлаштуванню.
– Усі виплати за надання послуг приймаються на дійсні рахунки компанії.
– Простий і зручний інтерфейс сайту допоможе розібратися з тим, яка робота для сімейних пар підходить найбільше, які документи необхідно надати і терміни виконання замовлення.
Всі питання задавайте за вказаними на сайті телефонами. Залишайте заявку і наші консультанти безкоштовно нададуть необхідну інформацію.

Останнім часом ця країна надала безліч вакансій українцям. Поляки їдуть на заробітки до Німеччини, Англії, за рахунок чого звільняються посади. Пропонуються європейські умови праці, легальне працевлаштування, висока зарплата. Без кваліфікації, досвіду надається можливість підібрати найбільш підходяще місце для працевлаштування.

Робота в Польщі для сімейних пар стане відмінним варіантом поліпшити своє матеріальне становище. Таким чином, можна заробити більше грошей, тим більше їхати з чоловіком набагато безпечніше.

Чому парами працюється краще

Робота в Польщі для пар має ряд переваг:

  • Збільшення доходу – спільний дохід істотно більше, ніж заробітки поодинці. Якщо присутня загальна мета, наприклад покупка машини, її досягнення займе значно менше часу.
  • Збереження сім’ї – тривала розлука приводить до розпаду. Коли ви їсте разом, то ця проблема вам точно не загрожує.
  • Безпека – жінку можуть чекати різні неприємності, причому не тільки від роботодавця. Коли поруч чоловік, вона знаходиться в повній безпеці.
  • Взаємна підтримка – чужа культура, інша мова, знаходження вдалині не додають впевненості.
  • Пара не тільки працює разом, але і живе в одній кімнаті. Таким чином, завжди забезпечена підтримка один одного, допомога в різноманітних ситуаціях.

Агентство We Work допомагає знайти роботу в Польщі для сімейних пар з дітьми. Ми надаємо юридичну допомогу, відповідаємо на всі питання, чесно розповідаємо про нюанси. Оплата відбувається по факту наданих послуг, ціна вам точно сподобається.

Доступні вакансії

Якщо ви хочете знайти роботу для сімейної пари в Польщі без посередників, будьте готові до всіляких неприємностей. Наприклад, потрапити на шахраїв, працевлаштуватися нелегально та інше. Ми перевіряємо роботодавців, при необхідності завжди підтримуємо в форс-мажорних ситуаціях.

Варто враховувати, що іноді вакансія на підприємстві відкрита тільки для одного, але підшукати посаду другому не складе труднощів. До місць, які доступні навіть без кваліфікації, відносяться:

  • працівники на будівельні вакансії;
  • фахівці на заводи;
  • співробітники для збору врожаю, посадки, прополки, обрізки.

Робота в Польщі для сімейних пар від прямого роботодавця може бути постійною або сезонною. Іноземцям найчастіше пропонують вакансії в ресторанах і готелях. Варто враховувати, щоб отримати посаду в обслуговуючій сфері знадобитися знання польської мови.

Oцініть зручність інформації:
4.7 327 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.