Робота в Польщі для жінок

Фільтр
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
15 zł/год чистими

Фабрика спеціалізується на виробництві пончиків, тістечок і хліба, а також комплектацією, упаковкою і відправкою готових виробів безпосереднім клієнтам (до пекарень, кондитерських фабрик та…

17,35 zł/год чистими

Coca Cola Beverages Polska Sp. z o.ах.-  є універсальною компанією в області виробництва напоїв, яка пропонує понад 500 брендів на більш ніж 200…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка за годину від 10.91 € брутто…

18.3 zł/год чистими

Philip Morris – американська тютюнова компанія, один з найбільших виробників сигарет в світі. Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка 18.3 зл/год чистими до 26…

18,30 zł/год чистими

Польська компанія Мokate – займається виготовленням та експортом чаїв, кави та шоколадних сумішів.  Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15.35 зл/год чистими; до 26 років …

17, 5 zł/год чистими

L’Oreal – це відома в усьому світі компанія, і є однією з найбільших, яка займається косметикою. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15,50 zł нетто…

16 zł/год чистими

Фабрика  ” Ferrero” – найбільша кондитерська міжнародна фабрика. Основний продукт – Kinder, Ferrero, Raffaello. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 15,95 zł нетто (чистими); до…

15,4 zł /год чистими

Кондитерська фабрика Mondelez International, яка займається виробництвом солодощів Barni, Dirol, Milka, Oreo, TUC надає робочі місця для чоловіків, для жінок і для сімейних…

15,30 zł /год чистими

Mars– американська компанія, виробник харчових продуктів тривалого зберігання, найбільш відома за шоколадним батончикам, також виробляє жувальну гумку, напої, їжу швидкого приготування, консервовані соуси….

16,80 зл/год чистими

Humax – відома торгова марка роутерів wi-fi і тюнерів, ресиверів, Gps модуль . Робота на підприємстві де складають  продукцію з готових компонентів і…

Найлегший спосіб поїхати в Європу на заробітки. Це і територіально близько, і мова дуже схожа, і вигідніше, ніж працювати в Україні.

В статті розглянемо, які є вакансії в Польщі для жінок, наприклад, яка пропонується робота в Польщі для сімейних пар, які можуть виникнути труднощі та як себе вберегти.

Способи працевлаштування

Працювати в Польщі можна легально або ні. Щоб законно працевлаштуватись, потрібна наявність дозволяючого документу. Якщо договору немає — перші шість місяців можете працювати без дозволу.

Легально працювати в Польщі жінка може в двох варіантах:

 1. При наявності документу, за яким дозволено працювати. Перебувати в державі ви можете за типовою схемою. Всіма паперовими справами ви займаєтесь самостійно.
 2. При наявності відкритої робочої візи.

Другий варіант звільняє від «паперової волокнини». Всі документи в місцеве правління подає безпосередньо роботодавець чи компанія-гарант працевлаштування за кордоном, як, наприклад, WeWork. Це підприємство, яке виступає посередником між роботодавцями і потенційними працівниками.

Вам допоможуть знайти жіночу роботу в Польщі, підготувати повний пакет необхідних документів, актуальних на 2020 рік. Допоможуть відкрити робочу візу, страховий медичний поліс, якщо потрібно — заповнити анкету польською мовою для візового центру.

Менеджери компанії повністю координують працевлаштування — починаючи з першого візиту на роботу, закінчуючи поверненням додому. Такий підхід забезпечує всесторонню підтримку в чужій країні. Перевагою роботи з компанією WeWork є легальність працевлаштування.

Ви можете і самостійно знайти работу. Для цього достатньо ознайомитись, які є відкриті вакансії в Польщі для жінок. Знайшовши підходящу пропозицію, відправити резюме. Якщо вислана анкета сподобається роботодавцю, він відправляє запрошення.

Вакансії в Польщі для жінок

Робота в Польщі для жінок цілком різноманітна. Всі відкриті пропозиції можна згрупувати у дві категорії:

 • сезонна;
 • постійна.

В першу групу входять вакансії, повязані с садоводством, збором урожаю чи його посадкою. В більшості випадків роботодавцями являються ферми, які також надають житло.

Постійна робота в Польщі для жінок не має привязки до сезону. Сюди відносяться такі вакансії, як:

 • пекарі;
 • кухонні робітники;
 • сортувальники;
 • пакувальники;
 • оператори на виробництво;
 • працівники на завод;
 • продавці та ін.

Щодо умов проживания потрібно уточняти. Умови тут різні.

Те ж саме стосується і знань польської мови. В залежності від вакансії виносяться різні вимоги. Для влаштування на роботу, де не передбачене пряме спілкування з клієнтами, знання мови може взагалі не вимагатись. Але в такому випадку не варто очікувати великої зарплати. А ось для престижної і більш високооплачуваної посади знання повинні бути відповідного рівня.

Абсолютне незнання мови складе перш за все труднощі вам. Відсутність базового розуміння призводить до складнощів в спілкуванні, орієнтації в місті. Тому, якщо вам не хочеться відчувати себе туристом, а працювати і жити з впевненістю у власних силах, краще виділити трохи часу на початкову підготовку.

Які ще моменти потрібно врахувати

При подачі заявки на роботу в Польщі розраховуйте на додаткові витрати, наприклад на харчування, проїзд, одяг чи розваги. Так так, у вас будуть вихідні і вам захочеться провести їх по іншому. Розваги також являються частиною списку витрат.

Що стосується цін, то в Польщі вони не сильно відрізняються від українських. Щоб купити продукти дешевше, треба приходити в Biedronka або Lidl.

Щоб зекономити на проживанні, розглядайте вакансії з наданням житла, як правило, роботодавець пропонує гуртожиток.

В Польщі для жінок часто бувають відкриті вакансії на работу по трудовому договору, який передбачає проживання і харчування в сім’ї роботодавця. Найчастіше це безкоштовно і актуально для прибиральниць і поварів на дому.

Щоб успішно працювати в Польщі, жінці потрібно бути добросовісним і порядним працівником. В такому випадку вас будуть цінувати, можуть запропонувати продовжити контракт і надати кращі умови роботи.

Практично в будь-якій сфері можна підібрати роботу в Польщі для жінок. Наші дівчата володіють необхідними рисами: відповідальність, добропорядність, акуратність, терпимість, витривалість. Завдяки цьому польські роботодавці з задоволенням надають їм посади на своїх підприємствах: починаючи від обслуговуючого персоналу і закінчуючи керівниками. Також ви отримуєте ряд переваг:

 • висока оплата праці;
 • географічна близькість до рідної країни;
 • не потрібно ідеально знати польську мову;
 • гідний рівень життя.

Агентство We Work за короткий період знаходить оптимальну посаду, допомагає з оформленням документів і надає юридичну підтримку. Ми гарантуємо 100% позитивний результат, висока якість обслуговування і безкоштовні консультації. Пропонуємо широкий асортимент вакансій в Польщі для жінок.

Пропоновані вимоги

Якщо ви хочете знайти роботу в Польщі для жінок без посередників, то такий варіант можливий. Правда, присутній ризик потрапити на шахраїв, влаштування може бути нелегальним. Ми гарантуємо офіційне працевлаштування та гідну зарплату.

До кандидатів висуваються певні вимоги: витривалість, відповідальність, відсутність шкідливих звичок. Для влаштування в пекарню або на кондитерську фабрику необхідно хоча б трохи знати мову поляків. Якщо ви хочете отримати вакансію в обслуговуючій сфері, то повинні ідеально нею володіти. Важливим показниками є досвід і стаж, чим краща освіта, тим вище пропонована зарплата.

Проживання співробітниць

Робота для жінок в Польщі має свої переваги. Наприклад, роботодавці часто забезпечують своїх працівниць безкоштовним житлом (оплачуються тільки комунальні витрати) і навіть харчуванням. Може бути надана індивідуальна кімната в гуртожитку або хостелі. Якщо ви працюєте доглядальницею, то живете на робочому місці, так як необхідно постійно перебувати біля літньої людини.

До переваг роботи в Польщі та вакансій від прямих роботодавців для жінок відноситься:

 • легальне працевлаштування і соціальний пакет;
 • трансфер до місця роботи і проживання;
 • безкоштовне харчування;
 • надання уніформи;
 • медична і соціальна страховка.

Ми знайдемо вам роботу в будь-якому місті даної країни. Оплата відбувається по факту надання послуг. Ви точно залишитеся задоволені якістю обслуговування і остаточним результатом. Співробітники відповідають на всі питання, чесно розповідають про різні нюанси.

Oцініть зручність інформації:
4 3 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.