Робота в Польщі на фермі

Фільтр
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
15 zł/год чистими

Фабрика спеціалізується на виробництві пончиків, тістечок і хліба, а також комплектацією, упаковкою і відправкою готових виробів безпосереднім клієнтам (до пекарень, кондитерських фабрик та…

14,35-15,35 zł/год чистими

Coca Cola Beverages Polska Sp. z o.ах.-  є універсальною компанією в області виробництва напоїв, яка пропонує понад 500 брендів на більш ніж 200…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка за годину від 10.91 € брутто…

18.3 zł/год чистими

Philip Morris – американська тютюнова компанія, один з найбільших виробників сигарет в світі. Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка 18.3 зл/год чистими до 26…

15 zł/год чистими

Польська компанія Мokate – займається виготовленням та експортом чаїв, кави та шоколадних сумішів.  Умови: офіційне працевлаштування; ставка 14.35 зл/год чистими; студентам ставка 18….

15, 5 zł/год чистими

L’Oreal – це відома в усьому світі компанія, і є однією з найбільших, яка займається косметикою. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 14,50 zł нетто…

15 zł/год чистими

Фабрика  ” Ferrero” – найбільша кондитерська міжнародна фабрика. Основний продукт – Kinder, Ferrero, Raffaello. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 13,95 zł нетто (чистими); до…

14,4 zł /год чистими

Кондитерська фабрика Mondelez International, яка займається виробництвом солодощів Barni, Dirol, Milka, Oreo, TUC надає робочі місця для чоловіків, для жінок і для сімейних…

14,95 zł чистими

Canpol Babies– міжнародний бренд дитячих товарів. Входить в 10 кращих фірм для дітей. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 50…

14,85 zł /год чистими

Mars– американська компанія, виробник харчових продуктів тривалого зберігання, найбільш відома за шоколадним батончикам, також виробляє жувальну гумку, напої, їжу швидкого приготування, консервовані соуси….

Робота в Польщі на фермі: актуальні вакансії, вимоги, умови, оплата

На польській фермі заробити хорошу суму можна досить швидко. Крім того, отримати посаду фермерського працівника простіше, ніж влаштуватися на виробництво. Тому робота на фермі в Польщі користується попитом серед українців. У статті описана актуальна інформація про польському працевлаштуванні та умови праці в 2021 році. Більше про те, як є актуальна робота в Польщі для чоловіків, можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Робота в Польщі на фермі: особливості та напрямки

Особливості праці залежать від специфіки конкретного місця роботи і навіть посади. Найбільш популярні в країні ферми великої рогатої худоби і норкові ферми, хоча зустрічаються й інші варіанти. У Польщі пропонують широкий вибір вакансій, але найчастіше пропонують такі напрямки діяльності:

 1. Догляд за тваринами – зазвичай автоматизований, тому не вимагає наявності особливих навичок або фізичної підготовки.
 2. Забій – роботодавець може вимагати досвід роботи або запропонувати коротке проходження безкоштовного навчання.
 3. Робота на фермі трактористом – в Польщі необхідна наявність прав європейського зразка і обов’язково досвід водіння.

Найчастіше роботодавці шукають для всіх перерахованих напрямків чоловіків, але можуть набирати жінок та сімейні пари, тому робота в Польщі для сімейних пар дуже актуальна.

Робота в Польщі для чоловіків на фермі: вимоги до претендентів

Зазвичай від кандидатів не вимагають знання польської мови або спеціальні навички. Беруть всіх бажаючих від 18 до 50 років, на деякі посади можуть подаватися і люди старшого віку.
Головні вимоги висуваються до особистих якостей співробітника. Робота в Польщі на фермі вимагає такі дані:

 • Хороша фізична підготовка, витривалість;
 • відмінне здоров’я;
 • відповідальність і уважність;
 • активність;
 • вміння працювати в команді;
 • відсутність шкідливих звичок.

Найчастіше від кандидатів не вимагають наявність досвіду роботи (за винятком трактористів). Головне – це бажання швидко навчитися всім навичкам і чітке виконання доручень господаря ферми.

Заробітна плата і умови праці

Заробітна плата може відрізнятися від конкретної посади і виду роботи. В середньому робота в Польщі для чоловіків на фермі оплачується від 3200-3400 злотих в місяць. У працівників є надбавки за переробку, премії за хорошу роботу.

Працювати потрібно в денну зміну, по 10-12 годин на день, на місяць виходить від 250 годин. Охочі заробити більше можуть працювати і 7 днів на тиждень за індивідуальним графіком.
Співробітникам зазвичай пропонується безкоштовне проживання поблизу від місця роботи. Житло обладнане всім необхідним, в кожній кімнаті живуть по 2-4 людини.

Головна перевага роботи в Польщі на фермі – безкоштовне харчування, можливість брати з собою продукти тваринництва. Вакансії на виробництві або в фірмах зазвичай мають на увазі харчування за свій рахунок.

Легальні українські працівники в Польщі можуть претендувати на вид на проживання (ВНЖ) терміном до 3-х років, а в майбутньому і на отримання громадянства. Для оформлення ВНЖ слід пропрацювати в Польщі мінімум півроку і зібрати всі необхідні документи.

Нелегальні працівники ризикують не тільки ВНЖ. Їм також загрожує незаконне звільнення, затримка або невиплати зарплати, відсутність страхування та ін. Щоб запобігти можливим ризикам, важливо працевлаштуватися легально. Це можна зробити за допомогою компанії WeWork – фірми-посередника, який організовує переїзд в Польщу на заробітки від “А” до “Я”. Співробітники компанії супроводжують клієнта від початку пошуку вакансій до повернення з заробіток в Україну.

Можливість для наших співвітчизників заробити непогану суму грошей за досить нетривалий час – це робота в Польщі на фермі. Підібрати підходящу вакансію для чоловіків, жінок, сімейних пар завжди допоможуть фахівці компанії We Work, що займається легальним працевлаштуванням громадян України в країнах ЄС.

Праця на фермах: специфіка і вимоги

Залежно від виду діяльності фермерського господарства роботодавець може висувати претендентів на вакансію різні вимоги. Наприклад, робота в Польщі на фермі з вирощування грибів не вимагає певної кваліфікації, але, якщо ви вирішили працевлаштуватися на тваринницькому комплексі, без вміння доїти корів вам просто не обійтися. У господарствах по вирощуванню птиці і на звірофермах працю підрозділяється за двома напрямками, де потрібні окремі робочі:

 • Догляд за тваринами, прибирання приміщень, території тощо;
 • Забій і оброблення тушок.

Для виконання подібних завдань не потрібно досконально знати польську мову, підходять виконавці віком 18-55 років. Але, в деяких випадках, фермери приділяють увагу таким якостям працівника:

 • Витривалість і непогана фізична форма;
 • Відповідальність, старанність;
 • Відсутність судимості і шкідливих звичок;
 • Сумлінне ставлення до праці.

Робота на фермі в Польщі оплачується, як правило, в залежності від продуктивності виконавця. Тривалість робочої зміни 10-12 годин в умовах шестиденного трудового графіка роботи в Польщі для жінок. У більшості випадків трудові мігранти забезпечуються безкоштовним житлом або ж з них стягують за його оренду мінімальну плату.

Переваги працевлаштування на польських фермерських господарствах

Робота в Польщі для сімейних пар на фермі і для одиноких громадян України має чимало позитивних моментів:

 • Великий вибір вільних вакансій;
 • Можливість працевлаштуватися на сезон для студентів, людей без досвіду;
 • Гідна заробітна плата;
 • Легкість в підготовці документів, отриманні робочої візи;
 • Придбання цінного досвіду з подальшою надбавкою до зарплати.

Вас цікавить робота на фермі в Польщі без посередників? Залиште заявку на сайті We Work або зателефонуйте за номером контактного телефону. Компанія безпосередньо працює з польськими роботодавцями, гарантуючи своїм клієнтам виключно «прозорі» умови співпраці, легальне працевлаштування за кордоном.

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.