Робота в Польщі на теплицях

Фільтр
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
15 zł/год чистими

Фабрика спеціалізується на виробництві пончиків, тістечок і хліба, а також комплектацією, упаковкою і відправкою готових виробів безпосереднім клієнтам (до пекарень, кондитерських фабрик та…

14,35-15,35 zł/год чистими

Coca Cola Beverages Polska Sp. z o.ах.-  є універсальною компанією в області виробництва напоїв, яка пропонує понад 500 брендів на більш ніж 200…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка за годину від 10.91 € брутто…

18.3 zł/год чистими

Philip Morris – американська тютюнова компанія, один з найбільших виробників сигарет в світі. Умови роботи: офіційне працевлаштування; ставка 18.3 зл/год чистими до 26…

15 zł/год чистими

Польська компанія Мokate – займається виготовленням та експортом чаїв, кави та шоколадних сумішів.  Умови: офіційне працевлаштування; ставка 14.35 зл/год чистими; студентам ставка 18….

15, 5 zł/год чистими

L’Oreal – це відома в усьому світі компанія, і є однією з найбільших, яка займається косметикою. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 14,50 zł нетто…

15 zł/год чистими

Фабрика  ” Ferrero” – найбільша кондитерська міжнародна фабрика. Основний продукт – Kinder, Ferrero, Raffaello. Умови: офіційне працевлаштування; ставка 13,95 zł нетто (чистими); до…

14,4 zł /год чистими

Кондитерська фабрика Mondelez International, яка займається виробництвом солодощів Barni, Dirol, Milka, Oreo, TUC надає робочі місця для чоловіків, для жінок і для сімейних…

14,95 zł чистими

Canpol Babies– міжнародний бренд дитячих товарів. Входить в 10 кращих фірм для дітей. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 50…

14,85 zł /год чистими

Mars– американська компанія, виробник харчових продуктів тривалого зберігання, найбільш відома за шоколадним батончикам, також виробляє жувальну гумку, напої, їжу швидкого приготування, консервовані соуси….

Робота в теплицях Польщі: актуальні вакансії та умови, поради з працевлаштування

Польські теплиці пропонують високооплачувані вакансії з гідними умовами праці. Роботодавці шукають співробітників для збору врожаю, догляду за рослинами, збирання або ремонту теплиць.
Робота в Польщі в теплицях зазвичай сезонна і підійде чоловікам, жінкам або сімейним парам.

Актуальні вакансії на 2021 рік

Постійні набори співробітників проводяться в компаніях Springfresh, Vegapol та інших. Більшість таких фірм працює на експорт продукції в Європу, тому роботодавець може запропонувати гідну зарплату і хороші умови роботи.
У теплицю набирають здорових, фізично підготовлених людей у ​​віці від 18 до 45 років. Найчастіше посаду пропонується мінімум на 3-6 місяців. Знання польської мови, досвід роботи або спеціальні навички не потрібні, фірми проводять власне безкоштовне навчання.
Важливими для роботи в Польщі для сімейних пар є лише особистісні якості майбутнього співробітника. Роботодавці шукають працьовитих, активних, витривалих і відповідальних працівників. Захоплення садівництвом буде плюсом, але не є обов’язковою вимогою.
Робота в теплицях Польщі вимагає наявності санітарної книжки, яку можна оформити самостійно. Іноді з собою потрібно взяти старий одяг для роботи в саду, в деяких випадках роботодавець сам видає змінні речі.
Робота в Польщі в теплицях з квітами, овочами або фруктами має на увазі виконання таких простих завдань:

 • Догляд за рослинами: підрізання листя, контроль поливної системи, підв’язування та ін.
 • Збір і зважування врожаю.
 • Сортування і упаковка продукції.

Робота в теплицях в Польщі: зарплата, графік і умови проживання

Співробітникам теплиць пропонують зарплату в 15-17 злотих за годину. Графік роботи залежить від конкретного місця роботи, але частіше за все пропонується зайнятість в 2 зміни. Кожна зміна по 9 годин: з 6 ранку до 15 годин дня або з 14 до 22 годин, з двома перервами по 30 хвилин. Зазвичай вихідним ставлять неділю, по суботах працювати необхідно лише 1-2 рази на місяць. При такому розкладі за місяць роботи в Польщі для чоловіків має виходити мінімум 210 годин роботи, за які заплатять від 3 000 злотих.

Всі теплиці розташовані в селищах поблизу від великих міст. У Польщі розвинене передмістя, тому поруч з будь-яким місцем роботи завжди є необхідні магазини, аптека та ін.
Житло роботодавець надає. Працівники живуть в котеджах з ремонтом і необхідною технікою, в кімнаті 2-4 людини. Найчастіше котеджі розташовані поблизу від місця праці. Якщо на роботу потрібно добиратися на транспорті, то роботодавець або покриває витрати, або довозить всіх співробітників на корпоративному авто. Харчування зазвичай покривається самостійно, деякі фірми дозволяють забирати частину продукції собі.

Легальне працевлаштування в польських теплицях

Легальне працевлаштування має безліч переваг. При наявності правильно оформленого договору працівник упевнений у свого роботодавця, гарантовано буде працювати в обговорених умовах. Легальним співробітникам завжди вчасно і в повному обсязі виплачують зарплату, пропонують медичну і соціальну страховку, надають допомогу з усіх питань.
Для легального працевлаштування слід звертатися у фірму-посередник, наприклад, WeWork. Компанія несе відповідальність за ваше працевлаштування і надає цілковиту підтримку від моменту підписання договору до повернення із заробітків до України.

Нестабільна економічна ситуація в Україні змушує багатьох її громадян шукати заробіток за кордоном. Найбільше людей сьогодні їдуть до Польщі, яка відкрила двері практично для всіх українських трудових мігрантів. У вас немає досвіду, але ви бажаєте добре заробити – підійде робота в Польщі в теплицях, яку вам охоче підберуть фахівці компанії We Work, а також допоможуть з оформленням документів, отриманням робочої візи.

Чим приваблює праця в польському тепличному господарстві?

Робота в Польщі на теплицях підійде не кожному, адже передбачає виконання таких операцій, як:

 • Пересадку і догляд за розсадою;
 • Збір овочів, фруктів, зрізання квітів;
 • Хімічну обробку рослин і зібраних плодів від шкідників.

Все це пов’язане з високими фізичними навантаженнями, але при цьому оплата праці досить висока в порівнянні з іншими професіями, надається безкоштовне або недороге житло.

Робота в Польщі для жінок в теплицях з квітами і овочами вимагає терплячості і підвищеної уваги, але, щоб її виконувати не потрібно спеціальних навичок і великого досвіду. Чуть-чуть практики, і у вас все вийде.

Більшість польських роботодавців цінують працьовитих українок, відзначаючи їх:

 • Дисциплінованість;
 • Моральну стійкість;
 • Сумлінне ставлення до праці;
 • Швидке реагування і правильність виконання поставлених завдань.

Перевага віддається тим, хто хоч трохи знає польську мову.

Які вакансії відкриті для громадян України?

Польські тепличні господарства постійно потребують додаткових «робочих рук». Підшукати непогане місце можна в різних регіонах країни. Це може бути:

 • Робота в Польщі в теплицях на помідорах;
 • Вирощування огірків, капусти, баклажанів, перцю;
 • Догляд за розсадою квітів.

Робітницям доведеться:

 • Готувати теплиці до посіву і висадки рослин;
 • Здійснювати висаджування насіння і розсади в грунт;
 • Знищувати бур’яни;
 • Збирати врожай, сортувати й упаковувати стиглі плоди;
 • Прибирати відходи.

Робота в теплицях – це своєрідний круговорот. Тому працевлаштуватися можна, як в певний сезон, так і цілий рік. Для цього потрібно оформити заявку на сайті We Work, а якщо необхідні додаткові безкоштовні консультації, просто зателефонуйте за номером контактного телефону. Ви ще роздумуєте? Дзвоніть прямо зараз! Вам підберуть надійного роботодавця, високооплачуване робоче місце, працевлаштують виключно офіційно.

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.