Робота в Польщі по безвізу

Завдяки цим варіантом відкрилися різні можливості для громадян нашої країни. Тепер можна легально працевлаштуватися на будь-яку бажану посаду. Агентство We Work допоможе за короткий термін знайти підходящу вакансію, надає юридичну підтримку, приходить на допомогу в разі форс-мажорних ситуацій. Ми знайдемо вам роботу в Польщі по безвізу, перевіряємо всіх роботодавців на чесність.

Доступні вакансії

У наші дні можна знайти роботу по безвізу в Польщі на будь-який смак. До найбільш затребуваних відносяться вакансії, пов’язані з будівельною, обслуговуючою і продуктовою промисловістю. Для влаштування знадобитися певний пакет документів: біометричний паспорт, грошова сума на банківській картці, бронь готелю, квиток у зворотний бік. Також необхідний дозвіл або заяву від наймача, що він працевлаштує іноземця. Безвізовий режим має певні обмеження – в’їзд не більше, ніж на три місяці. По закінченню терміну є два варіанти: повернутися додому або оформляти новий пакет документів. Для легального працевлаштування існує два шляхи: заздалегідь знайти посаду або почати її пошуки на місці, приїхавши в якості туриста.

Плюси і мінуси

Безвізовий варіант має свої переваги і недоліки. До перших належить наступне:

  • легальна робота в Польщі, для якої не обов’язково займатися оформленням робочої візи;
  • широкий вибір вакансій;
  • економія часу на оформлення документації;
  • можливість укладення з роботодавцем довгострокового трудового договору;
  • можливість в будь-який момент перейти на іншу на роботу.

Робота в Польщі по безвізу

До других:

  • термін перебування в країні становить максимум три місяці;
  • може бути заборона в’їзду на територію;
  • не всі роботодавці візьмуть працівника без візи.

Варто враховувати, що робота в Польщі по безвіз без посередників часто неофіційна, що негативно позначається надалі (аж до депортації).

Щоб легально працювати необхідний спеціальний дозвіл. Для отримання кращої вакансії бажано знати польську мову, мати досвід і стаж в даній галузі, високу працездатність. Наймачі воліють співробітників без шкідливих звичок, готових працювати по 10-12 годин (що істотно позначиться на зарплаті). Також можуть виникнути різні проблеми через нестачу знань, який стануть перешкодою. Тому не рекомендують шукати роботу в Польщі без посередників по безвізу. Краще звернутися в перевірене агентство.

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.