Робота в Польщі водієм

Фільтр
Для кого
Вакансії
Знання мови
Житло
Професія
Більше
Підприємство
Більше
Сезон
Місто
Більше
15 zł/год чистими

Фабрика спеціалізується на виробництві пончиків, тістечок і хліба, а також комплектацією, упаковкою і відправкою готових виробів безпосереднім клієнтам (до пекарень, кондитерських фабрик та…

14,35-15,35 zł/год чистими

Coca Cola Beverages Polska Sp. z o.ах.-  є універсальною компанією в області виробництва напоїв, яка пропонує понад 500 брендів на більш ніж 200…

11 €/ год чистими

Нідерландська м’ясопереробна фабрика запрошує на офіційне працевлаштування відповідальних працівників! ОТРИМУЙ ЄВРОПЕЙСЬКУ ЗАРПЛАТУ! Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 55 років;…

18.3 zł/год чистими

Philip Morris – американська тютюнова компанія, один з найбільших виробників сигарет в світі. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 55…

15 zł/год чистими

Польська компанія Мokate – займається виготовленням та експортом чаїв, кави та шоколадних сумішів. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 55…

15, 5 zł/год чистими

L’Oreal – це відома в усьому світі компанія, і є однією з найбільших, яка займається косметикою. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від…

15 zł/год чистими

Фабрика  ” Ferrero” – найбільша кондитерська міжнародна фабрика. Основний продукт – Kinder, Ferrero, Raffaello. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до…

14,4 zł /год чистими

Кондитерська фабрика Mondelez International, яка займається виробництвом солодощів Barni, Dirol, Milka, Oreo, TUC надає робочі місця для чоловіків, для жінок і для сімейних…

14,95 zł чистими

Canpol Babies– міжнародний бренд дитячих товарів. Входить в 10 кращих фірм для дітей. Вимоги: чоловіки, жінки, сімейні пари; вік від 18 до 50…

14,85 zł /год чистими

Mars– американська компанія, виробник харчових продуктів тривалого зберігання, найбільш відома за шоколадним батончикам, також виробляє жувальну гумку, напої, їжу швидкого приготування, консервовані соуси….

Водій – найбільш затребувана вакансія на світовому ринку праці. Автомобілісти необхідні практично у всіх сферах: починаючи від приватних пасажирських перевезень, закінчуючи логістичною діяльністю або посадою персонального водія. Робота в Польщі водієм-один з кращих варіантів для працевлаштування за кордоном.

Робота в Польщі водієм: відкриті вакансії

У більшості випадків для роботи в Польщі для чоловіків необхідні фахівці на вантажний транспорт для міжміських і міжнародних доставок вантажу. Роботі в Польщі водієм далекобійником відрізняється рядом особливостей:

 • Оформлення співробітника проводиться за польським законодавством.
 • Оплата праці залежить від декількох елементів: стаж, категорія, відпрацьовані години і ставки самої компанії. Також визначальними факторами в розрахунку зарплати вважаються вид транспорту і дальність маршруту.
 • Доходи варіюються в межах 4000-9000 злотих в місяць.

На другому місці за попитом є робота в Польщі водієм буса і автобуса. Тут необхідно мати позначку в правах категорія D. Основна обов’язок водія: перевезення по людей всередині країни або за Європі:

 1. екскурсії;
 2. міжміські перевезення;
 3. міжнародні трансфери.

Третє місце – робота водієм на будівельні об’єкти в Польщі. Це може бути робота водієм самоскида, екскаватора, будівельного маніпулятора, укладальної машини та ін.

Також на ринку праці необхідні:

Таксист в службу Убер або Болт.

 • Особисті водії.
 • Доставщик пошти і листів.
 • Зарплата водіїв в Польщі

Відомі дві системи виплат:

Погодинна. В даному випадку фігурує база (ставка) і доплата за переробку. Це найбільш вигідний варіант, оскільки працівник завжди в курсі, скільки заробив.
Відрядна. Тут розцінка за виконану роботу залежить від виконаної дистанції і вартості вантажу. Підписуючись на такі умови, слід розуміти, що недобросовісні компанії можуть не доплатити.
Особливості працевлаштування на роботу водієм в Польщі: список документів
Щоб робота в Польщі водієм для українців стала реальною, необхідно зібрати пакет документів. Слід звернути увагу, по біометрії ніхто не влаштує іноземця шофером. Для громадян України висуваються додаткові вимоги при розгляді заявок та резюме претендентів на роботу в Польщі для сімейних пар:

Робоча віза.

 1. Офіційне запрошення на роботу.
 2. Знання польської мови мінімум на А2 рівні.
 3. Водійське посвідчення міжнародного зразка.
 4. Необхідні допуски і перевірки, які підтверджують дозвіл водіння.
 5. Офіційно підписаний договір.
 6. Крім раніше зазначених, потрібно подбати про присутність звіту про пройдену медкомісії.

Якщо маєте намір влаштуватися далекобійником і освоїти категорію C-Е, то ще необхідна наявність:

 • Тахографа – контрольного пристрою, який встановлюється на борту автомобілів.
 • Код 95. Сертифікат, обов’язковий для водіїв транспортного засобу вагою більше 3,5 тонни.
 • Спеціального курсу з перевезення вантажів.

Щоб не бігти стрімголов в державні установи для збору документів, всі справи можна перекласти на компанію WeWork. Співробітники агентства не тільки допоможуть зібрати всі документи, вони допоможуть знайти надійного роботодавця і заповнити всі необхідні бланки польською мовою.

Однією з найбільш затребуваних на ринку праці в країнах ЄС є професія шофера. Водій в Польщу потрібен повсюдно: починаючи від сфери транспортування вантажів і пасажирських перевезень і закінчуючи посадою персонального водія. Дана спеціальність дуже важлива для функціонування, як окремих невеликих підприємств, так і цілих секторів економіки.

Якщо ви з задоволенням можете провести кілька годин в день за кермом авто, прекрасно орієнтуєтеся на незнайомому маршруті, легко маневруєте на бусі або фурі в умовах міста і жвавого автобана – значить робота водієм в Польщі від прямого роботодавця саме для вас. Але якщо вам складно підшукати вакансію в цій країні самостійно, фахівці компанії We Work швидко знайдуть для вас добре оплачуване робоче місце. Необхідно лише мати водійські права, ознайомитися з правилами дорожнього руху на польських автотрасах.

Варіанти працевлаштування українців в країнах ЄС

У базі We Work є пропозиції, як тимчасової роботи, так і за довгостроковим контрактом. Фахівцям з України надаються десятки вакансій на вибір. Як правило, робота в Польщі водієм передбачає управління:

 • Автобусами;
 • Вантажними автомобілями, фурами;
 • Сільськогосподарською технікою;
 • Персональними авто та ін.

Також затребувані:

 • Водії-механіки;
 • Водії-кур’єри;
 • Шофери в фешенебельні готельні комплекси.

Польські підприємці охоче наймають досвідчених, професійних, відповідальних українців. Якщо ви володієте цими якостями, робота водієм в Польщі від роботодавця вас вже чекає.

We Work – надійне працевлаштування за кордоном!

На сайті компанії представлено чимало вакансій для водійського персоналу різних категорій а також великий вибір роботи в Польщі для жінок. Працюючи на ринку праці вже не перший рік, співробітники We Work добре обізнані, які вимоги пред’являє польський бізнес до претендентів на вакансії. Тому підберуть для вас оптимальне співвідношення, коли і здобувач, і роботодавець будуть задоволені співпрацею.

Робота водієм в Польщі – чудовий шанс офіційно працевлаштуватися і поправити своє фінансове становище, як справжнім професіоналам, так і водіям-любителям. У вас виникли труднощі з пошуком вакантної посади? Залиште заявку на сайті We Work або зателефонуйте за номером контактного телефону, і вас безкоштовно проконсультують з усіх питань легального працевлаштування за кордоном.

Oцініть зручність інформації:
0 0 оцінки

Дякуємо. Ваш голос враховано.