Роботі в теплицях Польщі

Робота в теплицях Польщі: актуальні вакансії та умови, поради з працевлаштування

Польські теплиці пропонують високооплачувані вакансії з гідними умовами праці. Роботодавці шукають співробітників для збору врожаю, догляду за рослинами, збирання або ремонту теплиць.
Робота в Польщі в теплицях зазвичай сезонна і підійде чоловікам, жінкам або сімейним парам.

Актуальні вакансії на 2020 рік

Постійні набори співробітників проводяться в компаніях Springfresh, Vegapol та інших. Більшість таких фірм працює на експорт продукції в Європу, тому роботодавець може запропонувати гідну зарплату і хороші умови роботи.
У теплицю набирають здорових, фізично підготовлених людей у ​​віці від 18 до 45 років. Найчастіше посаду пропонується мінімум на 3-6 місяців. Знання польської мови, досвід роботи або спеціальні навички не потрібні, фірми проводять власне безкоштовне навчання.
Важливими є лише особистісні якості майбутнього співробітника. Роботодавці шукають працьовитих, активних, витривалих і відповідальних працівників. Захоплення садівництвом буде плюсом, але не є обов’язковою вимогою.
Робота в теплицях Польщі вимагає наявності санітарної книжки, яку можна оформити самостійно. Іноді з собою потрібно взяти старий одяг для роботи в саду, в деяких випадках роботодавець сам видає змінні речі.
Робота в Польщі в теплицях з квітами, овочами або фруктами має на увазі виконання таких простих завдань:

  • Догляд за рослинами: підрізання листя, контроль поливної системи, підв’язування та ін.
  • Збір і зважування врожаю.
  • Сортування і упаковка продукції.

Робота в теплицях в Польщі: зарплата, графік і умови проживання

Співробітникам теплиць пропонують зарплату в 15-17 злотих за годину. Графік роботи залежить від конкретного місця роботи, але частіше за все пропонується зайнятість в 2 зміни. Кожна зміна по 9 годин: з 6 ранку до 15 годин дня або з 14 до 22 годин, з двома перервами по 30 хвилин. Зазвичай вихідним ставлять неділю, по суботах працювати необхідно лише 1-2 рази на місяць. При такому розкладі за місяць має виходити мінімум 210 годин роботи, за які заплатять від 3 000 злотих.

Всі теплиці розташовані в селищах поблизу від великих міст. У Польщі розвинене передмістя, тому поруч з будь-яким місцем роботи завжди є необхідні магазини, аптека та ін.
Житло роботодавець надає. Працівники живуть в котеджах з ремонтом і необхідною технікою, в кімнаті 2-4 людини. Найчастіше котеджі розташовані поблизу від місця праці. Якщо на роботу потрібно добиратися на транспорті, то роботодавець або покриває витрати, або довозить всіх співробітників на корпоративному авто. Харчування зазвичай покривається самостійно, деякі фірми дозволяють забирати частину продукції собі.

Легальне працевлаштування в польських теплицях

Легальне працевлаштування має безліч переваг. При наявності правильно оформленого договору працівник упевнений у свого роботодавця, гарантовано буде працювати в обговорених умовах. Легальним співробітникам завжди вчасно і в повному обсязі виплачують зарплату, пропонують медичну і соціальну страховку, надають допомогу з усіх питань.
Для легального працевлаштування слід звертатися у фірму-посередник, наприклад, WeWork. Компанія несе відповідальність за ваше працевлаштування і надає цілковиту підтримку від моменту підписання договору до повернення із заробітків до України.