Відміна оподаткування заробітньої плати у Польщі

З 1 серпня 2019 року у Польщі діють нові правила щодо оподаткування заробітньої  плати для молодих людей віком до 26 років. Відтак, люди, які є молодшими 26 років не сплачують податку на доходи фізичних осіб. Таким чином Польська влада заохочує та мотивує молодь до праці.

Відміна оподаткування заробітньої плати у Польщі

Як це відобразилося на доходах українських заробітчан?

Для молодих людей, які планують виїхати на роботу в Польшу, це чудова можливість, оскільки сенсу їхати у дальні країни тепер немає – ставка у Польщі для них зростає, у середньому, на 1,5 злотих. Так, для збільшення свого заробітку не прийдеться влаштовуватися на дуже важкі роботи, оскільки і на легшій роботі заробітня плата буде високою.

Що потрібно для того, щоб звільнитися від оподаткування?

Якщо Вам до 26 років – у Вас ставка автоматично зростає на 1 злотий. Якщо ми оформлюємо Вас студентом – ставка, при мінімальній 12,85 злотих, у Вас буде 17 злотих.

Наша компанія безкоштовно влаштовує Вас у поліціальну школу (аналог в Україні – коледжі та технікуми), де Ви будете рахуватися студентом. Від Вас буде вимагатися лише надання атестату з української школи та відвідування поліціальної школи один раз в місяць.

Oцініть зручність інформації:
1 1 оцінка

Дякуємо. Ваш голос враховано.