Як знайти роботу жінці в Польщі

У Польщі працюють дуже багато жінок, які отримали робочу візу. Сьогодні таке явище, як трудова міграція, набирає популярність. У людини з’явилася можливість добре заробляти поза свого постійного місця проживання.
Якщо відкрити в інтернеті профільні сайти за запитом  робота для жінок в Польщі, то можна завжди знайти для себе підходящу вакансію. Однак важко визначитися з вибором, якщо досвіду роботи закордоном немає. В такому випадку краще скористатися пропозицією рекрутингових агентств і виключити можливе шахрайство з боку третіх осіб.

Переваги отримання вакансії в Польщі

Польща, найближча за географічним розташуванням країна, куди можна відправитися на заробітки з мінімальним бюджетом. До того ж поляки цінують працьовитих людей і всіляко їм допомагають. Зокрема, роботодавці можуть прийняти на роботу навіть жінку з дитиною, якщо вона хороший працівник. Великим плюсом є відсутність мовного бар’єру. У Польщі працюють багато наших співвітчизників. Тому адаптація до нових умов життя проходить безболісно. Та й вивчити польську мову, щоб спілкуватися на побутовому рівні, неважко.
Привертає жінок в Польщі і хороші зарплати. В середньому працівниця тут отримує 600-800 доларів в місяць. При цьому не потрібно витрачатися на житло. Багато роботодавців беруть за проживання в своїх гуртожитках символічну плату, а деякі взагалі звільняють від оплати житлово-комунального господарства робітниць і працівників.
Якщо поставити перед собою мету, заробити велику суму грошей, то зробити це в Польщі цілком можливо. Європейське законодавство захищає трудових мігрантів і не обмежує їх права навіть у порівнянні з правами корінних жителів.

Як знайти роботу жінці в Польщі

Яку роботу пропонують жінкам в Польщі

Якщо у себе на батьківщині не вдається поправити своє матеріальне становище, то  робота в Польщі  буде просто щасливим випадком. Тут можна не тільки заробити на життя, а й отримати цінний досвід, який в подальшому використовують у кар’єрному зростанні.
У більшості випадків пропонуються вакансії, які не потребують великих фізичних витрат. Головне посидючість, уважність і працьовитість. Навіть не маючи спеціальної освіти, жінки вигідно працевлаштовуються і збирають гроші. Важливо знати, що самостійний пошук роботи може затягнутися надовго. Не потрібно чекати. Звертайтеся в компанію з працевлаштування, і вибирайте робоче місце відповідно до своїх потреб і побажань.
До популярних вакансіях відносять:
• кухар;
• няня;
• упаковщица;
• маляр;
• штукатур;
• фасовщица.
Якщо є початкові знання мови і освіту, в Польщі неважко відшукати місце медичної сестри, дизайнера або працівника в салоні краси.

Вакансії для жінок в Польщі до 50 років

Молодим і з освіту знайти роботу набагато простіше, ніж жінкам від 40 до 50 років. Але і вони цілком можуть розраховувати отримати гідні вакансії. Слід тільки в своїй анкеті вказати, що ви шукайте легку або сидячу роботу. Саме в цьому віці завжди потрібні доглядальниці, нянечки, медсестри. Додатково затребувані:
• вчителя;
• офіціантки;
• пакувальники;
• працівниці складу;
• перукарі;
• аніматори.
При виборі місця роботи заздалегідь дізнавайтеся умови, які пропонує роботодавець.

Робота для жінок від 50 років

Вважається, що людина у віці більш відповідально ставиться до своїх обов’язків і має достатній досвід роботи. Тому не варто думати, що жінка, якій виповнилося 50 і більше років, не зможе знайти в Польщі роботу. Такі працівниці затребувані в наступних установах і підприємствах:
• кондитерське виробництво;
• бухгалтерія;
• економічна діяльність;
• репетиторство.
Звичайно, щоб отримати деякі вакансії, необхідне знання мови. Тому, якщо ви прагнете до фінансової незалежності, докладайте всіх зусиль, щоб реалізувати свої цілі. Вивчайте мову. Він не так важкий, як здається.

Умови проживання

Зазвичай роботодавець пропонує робітницям-жінкам гуртожиток. Проживання по 3-4 людини в кімнаті. Можна зняти і окрему кімнату або квартиру. Але це вже буде коштувати дорожче. Втім, вибирати вам.

Oцініть зручність інформації:
1 1 оцінка

Дякуємо. Ваш голос враховано.